Вт. Лют 7th, 2023

Коронавірус виявили в Чаплинці й Таврійську (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Нові випадки інфікування коронавірусом на Херсонщині підтвердили в селищі Чаплинка і місті Таврійську. 

Про це розповів голова Херсонської ХОДА Юрій Гусєв, пише сайт ІРС-Генічеськ.

За його даними, зараження було виявлено у чоловіка, 56 років з міста Таврійська і дівчини, 13 років з смт. Чаплинка. Ці випадки, а також один з двох нових у Херсоні (у 80-річної жінки) вдалось виявити завдяки додатковим заходам з тестування на коронавірус у хворих на пневмонію.

“Хворих, які вже знаходились у стаціонарах медичних закладів Херсонщини з діагнозом пневмонія, було додатково обстежено методом ПЛР. Результат аналізу вищезазначених осіб виявився позитивним. Самі хворі зазначають, що не перебували за кордоном та не контактували з особами, які нещодавно повернулися в Україну”, – зазначив очільник ХОДА.

Також Гусєв проінформував, що хворі знаходяться під наглядом лікарів. Їх стан – задовільний. Підключення до апаратів ШВЛ – не потребують. Усі встановлені контактні особи та медичні працівники перебувають на самоізоляції.

Сьогодні станом на 22:00 ми маємо 4 нових лабораторно підтверджених випадки коронавірусу на Херсонщині.З них:- чоловік, 56 років з м.Таврійська;- дівчина, 13 років з смт.Чаплинка;- жінка, 80 років з м.Херсон;- 63-річна мешканка м.Херсона, що контактувала з сином, хворим на COVID – 19.Виявити коронавірус у перших 3 осіб вдалося завдяки додатковим організаційним заходам Департаменту здоров’я облдержадміністрації та комісії з питань ТЕБ та НС.Хворих, які вже знаходились у стаціонарах медичних закладів Херсонщини з діагнозом пневмонія, було додатково обстежено методом ПЛР. Результат аналізу вищезазначених осіб виявився позитивним. Самі хворі зазначають, що не перебували за кордоном та не контактували з особами, які нещодавно повернулися в Україну.Усі вони знаходяться під наглядом лікарів. Їх стан – задовільний.Підключення до апаратів ШВЛ – не потребують.Усі встановлені контактні особи та медичні працівники перебувають на самоізоляції.

Опубліковано Юрій Гусєв Пʼятниця, 3 квітня 2020 р.

Як раніше повідомлялося, 3 квітня перший заступник мера Херсона Ігор Козаков повідомив про виявлення двох нових випадків інфікування коронавірусом.

Увечері першого квітня голова ХОДА Юрій Гусєв повідомив про три нові випадки коронавірусу в області. Як виявилося, захворювання зафіксували в Херсоні та Олешках, а також в селі Малі Копани.

25 березня перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусної інфекції у Херсонській області був зафіксований у місті Генічеськ. У місті Генічеськ та Генічеському районі припинено рух громадського транспорту. На в’їзді-виїзді з міста Генічеськ встановили три блокпости, проводять дезінфекцію багатоповерхових будинків. 

На Херсонщині розгорнуто 10 тимчасових пунктів скринінгового медичного сортування хворих на COVID-19. Базові пункти включають: надання медичної маски пацієнту та його супровід; безконтактне вимірювання температури тіла пацієнта; короткий збір анамнезу на виявлення респіраторних симптомів (кашель, нежить, задишка тощо).

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Кабмін запровадив більш жорсткі обмежувальні заходи. Зокрема, 6 квітня перебування без масок або респіраторів в громадських містах та пересування групами більш ніж дві особи забороняється. Інфографіка про додаткові обмеження за посиланням.

Читати новину російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+