Нд. Гру 4th, 2022

Коронавірус на Херсонщині: в двох районах обмежать пересування громадян

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

На Херсонщині лабораторним методом підтверджено 27 випадків захворювання на коронавірус. Протягом останньої доби 9 лабораторно підтверджених випадків захворювання.

Про це повідомив у відеозверненні голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, пише сайт ІРС-Генічеськ.

‼️Оперативна інформація на 20:00 9 квітня 2020 року‼️На Херсонщині лабораторним методом підтверджено 27 випадків захворювання на коронавірус❗Один з яких – одужання у Генічеському районі та, на жаль, один летальний випадок в Олешківському. Протягом останньої доби маємо 9 лабораторно підтверджених випадків захворювання.Всі виявлені особи контактували з хворими на COVID-19. Це 3 особи з Голопристанського району:◾чоловік та донька, які контактували із хворою мамою; ◾жінка – медичний працівник.Та 6 осіб з Олешківського району, які контактували із раніше виявленими хворими на коронавірус.Всі 9 осіб перебувають на самоізоляції. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд. Почуваються добре, скарг немає. Підключення до апаратів ШВЛ не потребують.❗У разі погіршення загального стану осіб буде госпіталізовано до лікарень. Наразі встановлюється коло контактних осіб для проведення ПЛР-досліджень.✅ З початку карантину вже здійснено дезінфекцію 2 177 об’єктів та 412 км доріг⚡За минулу добу проведено дезінфекцію 131 об’єкта соціальної сфери та 51 км доріг у м. Херсоні та окремих районних центрах області. ✅ В умовах карантину Херсонщина на постійній основі отримує гуманітарну допомогу під патронатом Президента України Володимира Зеленського, від Офісу Президента України, підприємців та меценатів. ✅ Продовжує залучатись допомога від меценатів, благодійників та громадських організацій у рамках роботи Антикризового штабу Херсонської області⬇️◾️14 млн 570 тис. грн вже зібрано за підтримки великого, середнього та малого бізнесу. Значну частину допомоги залучено у вигляді продовольчого забезпечення, засобів індивідуального захисту для незахищених верств населення.◾️4 млн 392 тис. грн – благодійна, спонсорська та інша матеріальна допомога для закладів охорони здоров’я. ✅ Розроблено електронну мапу поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині:https://khoda.gov.ua/index.php?route=blog/article&article_id=34723.☝️Будьте відповідальними, здоровими, якомога більше залишайтеся вдома! Дотримуйтесь усіх рекомендованих заходів безпеки та довіряйте інформації тільки з офіційних джерел!Не забувайте, що карантин – це не канікули!

Опубліковано Юрій Гусєв Четвер, 9 квітня 2020 р.

“Всі виявлені особи контактували з хворими на COVID-19. Це 3 особи з Голопристанського району: чоловік та донька, які контактували із хворою мамою; жінка – медичний працівник. Та 6 осіб з Олешківського району, які контактували із раніше виявленими хворими на коронавірус. Всі 9 осіб перебувають на самоізоляції. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд. Почуваються добре, скарг немає. Підключення до апаратів ШВЛ не потребують. У разі погіршення загального стану осіб буде госпіталізовано до лікарень. Наразі встановлюється коло контактних осіб для проведення ПЛР-досліджень”, – зазначив очільник ХОДА.

За його словами, в Олешківському та Голопристанському районах посилять карантинні заходи.

У свою чергу, заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан 9-го квітня в ефірі телеканалу UA: Херсон прокоментував, що у м. Олешки та с.Малі Копані з 12-ї години суботи до 6-ї години ранку понеділка буде обмежене пересування. Цей час необхідний для встановлення “ланцюжків” контактних осіб.

З початку карантину вже здійснено дезінфекцію 2 177 об’єктів та 412 км доріг. За минулу добу проведено дезінфекцію 131 об’єкта соціальної сфери та 51 км доріг у м. Херсоні та окремих районних центрах області.

Розроблено електронну мапу поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині.

Як повідомлялося раніше, 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних, 45 пацієнтів одужало.

Станом на 22.00 8 квітня на Херсонщині було зафіксовано 18 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. З них зафіксоване одне одужання – в Генічеському районі та один летальний випадок – в Олешківському.

Нагадаємо:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+