Вт. Бер 28th, 2023

Коронавірус виявили в Голопристанському районі

фото зі сторінки "Новини Голої Пристані" у Фейсбуці

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У Голопристанському районі виявили коронавірус. Цю інформацію підтвердив міський голова Голої Пристані, але проінформував, що хворий мешкає не в райцентрі, а в іншому населеному пункті.

Про це розповів Голопристанський міський голова Олександр Бабич розповів у своєму відеозверненні у Фейсбуці, пише сайт ІРС-Генічеськ.

“В цьому населенному пункті проводяться активні заходи по обмеженню пересування людей, також виявляються контактні особи. Ми з вами усвідомлювали, що це колись мало статися, бачили, якими темпами коронавірус розповсюджується по світу. Питання стояло лише: коли”, – зазначив мер Голої Пристані.

За його інформацією, людина, в якої виявили коронавірус, проживає не в Голій Пристані, а в населеному пункті за 25 кілометрів від міста. Там уже проводять дезінфекцію та обмежують пересування місцевих мешканців.

Хвора на коронавірус наразі перебуває у Голопристанській районній лікарні.

Поки що рух громадського транспорту в місті не припинятимуть. При цьому влада організовує підвезення на роботу медиків та адресну доставку інсуліну хворим на цукровий діабет. При цьому рішення про відкриття ринків не ухвалюють.

– Випадок COVID-19 на Голопристанщині- Карантинні заходи- Про роботу ринку – Отримання інсуліну для пацієнтів- Чи стане санаторій "Гопри" місцем обсервації

Опубліковано Олександр Бабич Четвер, 2 квітня 2020 р.

На відстані близько 27 кілометрів від міста Гола Пристань знаходиться село Малі Копані.

Як повідомлялося раніше, увечері першого квітня голова ХОДА Юрій Гусєв повідомив про три нові випадки коронавірусу в області. Депутат Херсонської обласної ради Сергій Рибалко заявив, що по одному випадку COVID-19 було зафіксовано у Голій Пристані та посмертно у місті Олешки. За словами Сергія Рибалки, у Голій Пристані захворіла дружина священнослужителя, а в Олешках – медпрацівник.

Заступник мера Херсона згодом проінформував, що один випадок зараження новим коронавірусом зафіксували й у Херсоні. Місто закрили на карантин.

Олешківський міський голова Дмитро Воронов підтвердив інформацію про зафіксований в місті випадок коронарівусу та повідомив про встановлення блокпостів.

Перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусної інфекції у Херсонській області був зафіксований у місті Генічеськ. У місті Генічеськ та Генічеському районі припинено рух громадського транспорту. На в’їзді-виїзді з міста Генічеськ встановили три блокпости, проводять дезінфекцію багатоповерхових будинків. 

На Херсонщині розгорнуто 10 тимчасових пунктів скринінгового медичного сортування хворих на COVID-19. Базові пункти включають: надання медичної маски пацієнту та його супровід; безконтактне вимірювання температури тіла пацієнта; короткий збір анамнезу на виявлення респіраторних симптомів (кашель, нежить, задишка тощо).

За даними МОЗ, станом на 10:00 2 квітня в Україні 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 20 летальних, 13 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 135 нових випадків.

За офіційною інформацією, у світі зафіксовано більше 950 тисяч випадків інфікування новим коронавірусом, з них понад 48 тисяч летальних, більше 200 тисяч людей одужали.

Нагадаємо:

Читати новину російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+