Чт. Січ 21st, 2021

У двох районах Херсонщини виявили нові випадки COVID-19 (відео)

фото: Reuters

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Станом на 22.00 8 квітня на Херсонщині вже 18 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Три з них виявлено та зафіксовано протягом останньої доби.

Про це повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, пише сайт ІРС-Генічеськ.

“Жінка 59 років, медичний працівник з Олешківського району, яка контактувала з раніше встановленою хворою на COVID-19. Сьогодні вона госпіталізована до обласної інфекційної лікарні. Стан – середньої тяжкості. Підключення до апарату ШВЛ не потребує. Жінка 49 років та її 12-річний син з Голопристанського району, які також контактували з раніше виявленою хворою на COVID-19. Зараз перебувають на самоізоляції. Почуваються добре, скарг не мають. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд”, – конкретизував очільник ХОДА.
Він також відзначив, що жителька Генічеська, у якої виявили коронавірус 25 березня, одужала. Напередодні їй повторно зробили дослідження методом ПЛР на коронавірус. Результат негативний. Її виписка запланована на 9 квітня.

❗Оперативна інформація❗⠀✅Станом на 22.00 8 квітня 2020 року маємо вже 18 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус на Херсонщині.⠀Зокрема, три з них виявлено та зафіксовано протягом останньої доби:⠀◾ жінка 59 років, медичний працівник з Олешківського району, яка контактувала з раніше встановленою хворою на COVID-19.Сьогодні вона госпіталізована до обласної інфекційної лікарні. Стан – середньої тяжкості. Підключення до апарату ШВЛ не потребує.⠀◾ жінка 49 років та її 12-річний син з Голопристанського району, які також контактували з раніше виявленою хворою на COVID-19.Зараз перебувають на самоізоляції. Почуваються добре, скарг не мають. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд.Хочу відзначити, що жителька Генічеська, у якої виявили коронавірус 25 березня, одужала. Вчора їй повторно зробили дослідження методом ПЛР на коронавірус. Результат негативний. Її виписка запланована на завтра, 9 квітня.⠀✅В рамках благодійної допомоги Херсонщина отримала 15 дистанційних термометрів.Область отримала допомогу від мережі аптек «Аліса. Лінія життя»: 80 коробок (по 20 препаратів у кожній) антибіотика «Левофлоксацин», який передбачений єдиним державним протоколом для лікування хворих на COVID-19. Ліки будуть передані до обласної інфекційної лікарні, де перебувають мешканці нашої області, хворі на коронавірус.⠀✅Депутати одноголосно підтримали та затвердили обласну Програму протидії коронавірусу – і вже сьогодні на реалізацію першочергових заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу, виділено 21,3 млн грн.⠀✅Наразі в області є 4 960 тест-систем для ПЛР-тестів. Ми посилюємо можливості Херсонського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України.⠀✅Область упродовж карантину постійно отримує гуманітарну допомогу під патронатом Президента України Володимира Зеленського, від Офісу Президента України, бізнесменів та благодійників. Наразі Україна очікує партію допомоги в рамках прибуття 7 літаків з Китаю та Південної Кореї з медичним вантажем для боротьби з COVID-19.⠀Дорогі земляки, давайте консолідуємось у нашій спільній боротьбі. Лише разом ми зможемо перемогти і повернутись до нашого звичного життя. Тож прошу: дотримуйтесь правил карантину, бережіть себе та своїх рідних.

Опубліковано Юрій Гусєв Середа, 8 квітня 2020 р.

Юрій Гусєв також проінформував, що депутати одноголосно підтримали та затвердили обласну Програму протидії коронавірусу – і вже сьогодні на реалізацію першочергових заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу, виділено 21,3 млн грн.
Наразі в області є 4 960 тест-систем для ПЛР-тестів.
Як повідомлялося раніше, перший випадок зараження коронавірусом на Херсонщині був виявлений 25 березня у місті Генічеськ.

Станом на кінець дня 7 квітня у Херсонській області були лабораторно підтверджені 15 випадків інфікування коронавірусом.

Нагадаємо:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+