Вт. Лют 7th, 2023

У Херсонській області зафіксовано 15 підозр на коронавірус: результати тестів

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У Херсонській області зафіксовано 15 підозр на інфікування коронавірусом. Результати тестів Київської лабораторії наявні щодо 7 підозр: результати негативні, з інших – остаточні результати очікуються.

Про це повідомив голова Херсонської обласної держадміністрації Юрій Гусєв під час онлайн-брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в областi, пише сайт ІРС-Генічеськ.

За його словами, 8 експрес-тестів на коронавірус також дали негативні результати. Поки чекають остаточні результати, пацієнти залишаються в окремих боксах в інфекційних відділеннях лікарень.

“Офіційно зареєстрованих випадків коронавірусної інфекції на території області немає”, – наголосив очільник ХОДА.

Водночас голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що 24 березня Генічеська центральна районна лікарня отримала 200 експрес-тестів на виявлення антитіл на коронавірус. 

За інформацією голови райради, одна людина, яка прибула з-за кордону 16 березня, перебуває під наглядом в інфекційному відділенні з підозрою на коронавірус. Стан пацієнтки задовільний. 24 березня їй проведена експрес-діагностика на виявлення антитіл на коронавірус. Результат негативний. Сьогодні або завтра очікуються результати розширеного тестування з Херсонського обласного лабораторного центру, який дозволить поставити кінцевий діагноз.

Районна лікарня має 10 працюючих апаратів штучної вентиляції легень (2 – в операційній, 6 – у реанімаційному відділенні та апарати в резерві) і 8 кисневих концентраторів.

Як повідомлялося раніше, станом на 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків. Виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях.

Наразі коронавірусна хвороба зафіксована:

▪️Волинська область — 1 випадок (виявлено за останню добу);
▪️Запорізька область — 2 випадки (виявлені за останню добу)
▪️Дніпропетровська область — 2 випадки;
▪️Донецька область — 1 випадок;
▪️Житомирська область — 2 (1 летальний) випадки;
▪️Івано-Франківська область — 5 (1 летальний) випадків;
▪️м. Київ — 31 випадок (з них 2 виявлено протягом останньої доби);
▪️Київська область — 22 випадків (з них 7 протягом останньої доби);
▪️Львівська область — 2 випадки;
▪️Луганська область — 1 (виявлено за останню добу)
▪️Одеська область — 1 (виявлено за останню добу)
▪️Тернопільська область — 4 (1 летальний) випадки, 2 з яких виявлено протягом останньої доби;
▪️Чернівецька область — 38 (1 летальний) випадків, з них 13 виявлено протягом останньої доби;
▪️Черкаська область — 1 випадок.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 25 березня 2020 року до Центру надійшло 185 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 941 повідомлення про підозру на COVID-19.

Як повідомлялося раніше, у Генічеському районі Херсонської області повідомили про підозру на COVID-19. З підозрою на захворювання коронавірусом госпіталізована мешканка одного з населених пунктів району.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Читати новину російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+