Нд. Чер 26th, 2022

У Херсонській область очікують необхідну кількість швидких тестів на коронавірус

світлина: ХОДА

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

20 березня у Херсонську область надійде необхідна кількість швидких тестів на коронавірус. 

Про це йдеться у повідомленні обласної держадміністрації, пише сайт ІРС-Генічеськ.

За офіційною інформацією, станом на 12 березня в області не зафіксовано випадків захворювання на коронавірус.

Разом з тим в області наявні 144 апарати штучної вентиляції легень, 355 ліжок для обсервації: 230 – у Херсоні, 125 – в області; 42 лікарі-інфекціоністи.

Як повідомлялося раніше, з 12 березня до 3 квітня на усій території України установлений карантин. Відвідування закладів освіти її здобувачами забороняється. Про це йдеться у постанові Кабміну “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” № 211, ухваленій та оприлюдненій на урядовому порталі 11 березня.

Згідно інформації Міністерства охорони здоров’я України, станом на ранок 12 березня в Україні зареєстровано один лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Всього з початку 2020 року в Центр громадського здоров’я надійшло 47 повідомлень про підозру на COVID-19 (1 – підтверджений лабораторно, 45 – негативні, коронавірусу немає, 1 – досліджується).

Протягом останньої години зафіксована 1 нова підозра на COVID-19. Людина ізольована, проводяться всі необхідні дослідження.

У світі було зареєстровано 126 258 випадків захворювання COVID-19, з них 68 284 (54,1%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 45 326 випадків у 112 країнах/територіях/регіонах.

9 регіонів України закупили німецькі тест-системи для визначення коронавірусу COVID-19, що дозволить робити тестування на місцевому рівні. Зокрема, тести буде доправлено в найближчі дні до Житомира, Тернополя, Дніпра, Вінниці, Києва, Рівного, Львова, Запоріжжя. Триває прийом замовлення на закупівлю тест-систем від інших областей. Усі тести сертифіковані ВООЗ.

Генеральний директор ВООЗ в своєму брифінгу 11 березня для засобів масової інформації заявив, що за оцінкою ВООЗ спалах COVID-19 у світі охарактеризовано як пандемію.

Читати новину російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+