Нд. Тра 22nd, 2022

Пропуск через адмінкордон з Кримом обмежили до квітня

оновлений КПВВ "Чонгар"

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Прикордонники Херсонського загону інформують про тимчасове припинення роботи КПВВ на межі з ТОТ Крим.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Херсонського прикордонного загону Держприкордонслужби, пише сайт ІРС-Генічеськ.

“Для запобігання поширенню в Україні хвороби COVID-19 Уряд прийняв рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополь та виїзду з неї. Розпорядженням Кабінету Міністрів № 291-р роботу КПВВ на адмінмежі з півостровом призупинено до 3 квітня, якщо не буде прийняте інше рішення”, – йдеться у повідомленні.

Разом з тим прикордонники уточнили, що в цей період пропускатимуть:
на тимчасово окуповану територію лише громадян України та членів їх сімей, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в Автономній Республіці Крим або м. Севастополь, а також їх транспортні засоби, вантажі та інше майно.
з тимчасово окупованої території громадян України, місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами Автономної Республіки Крим або м. Севастополя, а також їх транспортні засоби, вантажі та інше майно.
Також пропускатимуть осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополь, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна.
Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополь інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Як повідомлялося, в Херсонській області здійснюються санітарно-епідеміологічні заходи.

Всі заклади охорони здоров’я області переведено у режим підвищеної готовності, вводяться обмеження на відвідування у відділеннях лікарень.

Наразі базовою для надання медичної допомоги хворим у разі поширення коронавірусу є Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського. Крім того, в області визначено 10 опорних закладів охорони здоров’я, які мають інфекційні бокси та інфекційні відділення.

16 березня у відеозверненні  у зв’язку з небезпекою поширення коронавірусу COVID-19 президент Володимир Зеленський попросив уряд зупинити міжміське та міжобласне сполучення і роботу метрополітенів з 12 години дня 18 березня.

Зеленський закликав Кабмін заборонити масові заходи за участю більше 10 осіб, враховуючи церковні обряди і церемонії.

Крім того, президент України Володимир Зеленський створив Координаційну раду з протидії поширенню COVID-19.

Як повідомлялося раніше, у Генічеській центральній районній лікарні повідомили про наявність двох палат з окремим входом і 8 полубоксів для можливого розміщення людей у випадках звернень з підозрою на коронавірус.

В області наявні 144 апарати штучної вентиляції легень, 355 ліжок для обсервації: 230 – у Херсоні, 125 – в області; 42 лікарі-інфекціоністи.

З 12 березня до 3 квітня на усій території України установлений карантин. Відвідування закладів освіти її здобувачами забороняється.

За рішення РНБО, Україна з 15 березня закриє на два тижні в’їзд до країни для іноземних громадян у зв’язку з ситуацією з поширенням у світі коронавірусу COVID-19. Українські громадяни, які зараз перебувають за кордоном, матимуть змогу безперешкодно повернутись до України.

Згідно інформації Міністерства охорони здоров’я, станом на ранок 17 березня в Україні зареєстровано 7 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. В Чернівецькій області – чотири випадки, м. Київ – два та в Житомирській – один (один летальний).

Всього з початку 2020 року до Центру громадського здоров’я надійшло 140 повідомлень про підозру на COVID-19 (7 випадки – підтверджені лабораторно, 89 – негативні, коронавірусу немає, 44 – досліджується). З початку року вірусологічна референс-лабораторія ЦГЗ протестувала близько 500 зразків на нову коронавірусну інфекцію COVID-19.

У світі було зареєстровано 182 406 випадки захворювання COVID-19, з них 79 433 осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 101 356  випадків у 150 країнах/територіях/регіонах.

Читати новину російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+