Ср. Бер 29th, 2023

Програма USAID DOBRE проводить міжнародну онлайнконференцію про життя громад в умовах карантину (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Програма USAID DOBRE проводить міжнародну онлайнконференцію “Громади в умовах карантину: український та закордонний досвід”.

Дивитися конференцію та долучатися до обговорення можна на сторінці програми у Фейсбуці, пише сайт IPC-Генічеськ.

На конференції українські та закордонні представники органів місцевого самоврядування, асоціації та спеціалісти з комунікацій обговорюють практичні рекомендації стосовно ефективної організації життєдіяльності громад в умовах карантину у зв’язку із COVID-19.

Міжнародна онлайн-конференція “Громади в умовах карантину: український та закордонний досвід”

Опубліковано Програма DOBRE Четвер, 26 березня 2020 р.

Конференцію організовує програма USAID Ukraine – USAID Україна #DOBRE.

Онлайн-трансляція конференції буде доступна на Facebook-сторінці Програма DOBRE, на Youtube-каналі та на сайті Український кризовий медіа-центр українською та англійською мовами.

Питання до спікерів можна писати у коментарях до трансляції.

Міжнародна онлайн-конференція “Громади в умовах карантину: український та закордонний досвід”

Опубліковано Програма DOBRE Четвер, 26 березня 2020 р.

DOBRE – це програма, яка шляхом надання технічної та фінансової підтримки створить умови у 75 об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) України для покращення управління ресурсами, підвищення якості комунальних послуг, стимулювання місцевої економіки та долучення громадян до розбудови своїх громад. DOBRE посилюватиме місцеве самоврядування, поглиблюватиме демократію, сприятиме процвітанню та стабільності громад та поширюватиме досвід ОТГ серед інших громад для заохочення нових об’єднань.

Програма фінансується Агенством США з міжнародного розвитку та виконується Американсько-українсько-польським консорціумом під управлінням Глобал Ком’юнітіз. Партнерами програми є: Український Кризовий Медіа Центр (УКМЦ), SocialBoost, Фундація Підтримки Місцевої Демократії, Польща (FSLD), Малопольска Школа Державного Управління при Краківському Університеті Економіки (MSAP/UEK), Національний Демократичний Інститут (NDI).

DOBRE має дві основних цілі: підтримка доброї практики місцевого самоврядування в ОТГ та допомога громадянам та громадянському суспільству в конструктивній взаємодії з органами врядування та формуванні вимог щодо прозорості та послуг.

Читати новину російською.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+