Пн. Тра 23rd, 2022

У Генічеську провели акцію “Крим – це Україна” (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

26 лютого у Генічеську Херсонської області відбулась акція, присвячена Дню кримського спротиву російській окупації.

Нагадати, що “Крим – це Україна”, вийшли представники добровольчого українського корпусу “Правий сектор” разом з головою громадської організації «Дженішке», місцевим підприємцем Наріманом Аблязовим, повідомляє сайт ІРС-Генічеськ.

«Ми тут зібралися для того, щоб показати ворогам, те, що вони зробили з Кримом, на нашій Херсонській землі не пройде. Ми завжди стоїмо і будемо стояти на захисті інтересів України. Покажемо і внутрішнім, і зовнішнім ворогам, це – наша земля, наша рідна держава», – наголосив Наріман Аблязов.

“Ми надалі будемо в прикордонній області, по всій Україні, не припиняти боротьбу з сепаратизмом, проявами груп, які заходять в ці райони, щоб нашкодити державі, підірвати моральний дух населення”, – зазначив командир 12-ї резервної сотні ДУК Правий Сектор Херсонщини під позивним “Кулемет“.

Як повідомлялося, в Києві 26 лютого відбувся форум «Age of Crimea» («Час Криму»), присвячений Дню кримського спротиву російській окупації. На форумі президент України Володимир Зеленський заявив, що підписує указ про проголошення 26 лютого Днем спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, який буде відзначатись щорічно.

Нагадаємо:

  • 26 лютого 2014 року біля кримського парламенту відбулися два мітинги – за збереження територіальної цілісності України, організований Меджлісом кримськотатарського народу, і сепаратистський мітинг прихильників «Русского единства». Організаторами заходів виступили голова Меджлісу Рефат Чубаров і лідер «Русского единства» Сергій Аксенов. Тоді в результаті тисняви і сутичок двоє людей загинули.
  • 27 лютого 2014 року будівлі ВР і Радміну АРК були захоплені озброєними російськими спецназівцями без розпізнавальних знаків. В цей же день над будівлями були підняті російські прапори. Також перекинуті з Росії військові без розпізнавальних знаків окупували весь Крим, поставивши блокпости на в’їздах і зайнявши аеропорт.
  • 16 березня 2014 року в Криму і Севастополі пройшов незаконний «референдум», за результатами якого 96,77% виборців республіки і 95,6% виборців Севастополя нібито проголосували за приєднання Криму до Росії.

Читати новину російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+