Пт. Вер 30th, 2022

Прокуратура АРК повідомила про підозру “російським слідчим” за порушення законів і звичаїв війни

фото: ark.gp.gov.ua

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Прокуратура АРК повідомила про підозру працівникам “російського слідчого комітету”, які незаконно затримували одного з керівників Меджлісу кримськотатарського народу.

Про це проінформували у відомстві, передає сайт ІРС-Генічеськ.

“Прокуратура АР Крим спільно з Головним управлінням Національної поліції в АР Крим та м.Севастополі повідомила про підозру трьом працівникам незаконно створеного «Главного следственного управления Следственного комитета Российской Федерации по Республике Крым», у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 438 КК (порушення законів та звичаїв війни)”, – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що в рамках «кримінальної справи», виконуючи вказівки кураторів з РФ та окупаційної влади, «слідчими» було здійснено незаконне затримання одного з керівників Меджлісу кримськотатарського народу, пред’явлено обвинувачення, ініційовано перед незаконно створеним судом питання про обрання, та у подальшому неодноразово – про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Підозрюваних оголошено в розшук, вживаються всі заходи для встановлення їх місцезнаходження.
Нагадуємо, прокуратура АР Крим раніше повідомила про підозру трьом колишнім суддям Апеляційного суду АР Крим, а на момент вчинення злочину – «суддям» незаконно створеного «Верховного суда Республики Крым», у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 438 КК (порушення законів та звичаїв війни), за фактами кримінального переслідування учасників проукраїнського мітингу, що відбувався біля Верхової Ради АР Крим 26 лютого 2014 року.   

Читати новину російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+