Пт. Чер 2nd, 2023

Пресконференція “Житло для переселенців у Генічеську”

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У вівторок, 11 лютого, о 12.00 у медіацентрі ІРС-Генічеськ відбудеться пресконференція керівництва громадської організації “Переселенець-СОС” на тему: “Житло для переселенців у Генічеську”.

Під час пресконференції представники громадської організації проінформують про проведені зустрічі з представниками Генічеської міської та Херсонської обласної влади. Активісти розкажуть про запити до мера Генічеська та отримані відповіді, про ситуацію з постановкою переселенців у чергу на отримання житла у місті.

Пресконференція відбудеться за адресою: місто Генічеськ, вулиця Центральна, 27, третій поверх, офіс “Студія”.

На захід запрошуються представники влади, ЗМІ.

З усіх питань звертайтесь за телефоном: 095-89-85-871.

Раніше в Херсонській обласній державній адміністрації повідомили про будівництво житлового містечка для переселенців у Генічеську. Згодом до пропозиції були внесені зміни. Детальніше про це читайте за посиланням.

Медіацентр ІРС-Генічеськ – незалежний майданчик для публічної дискусії з актуальних проблем регіону; залучення громадськості  до обговорення ходу реформ і участі в прийнятті рішень; посилення контролю над владою та, водночас, покращення комунікації між владою і громадами; організації прес-заходів (прес-конференції, брифінги, круглі столи, відео-мости) для отримання інформації з першоджерел, виготовлення якісного контенту  та поширення на різних платформах. 

Захід проводиться в рамках Медійної програми в Україні, що виконується міжнародною організацією Internews за фінансової підтримки USAID.  

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+