Чт. Гру 8th, 2022

На Херсонщині стартує програма “Велике будівництво”

фото: ХОДА

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

 З 1 березня в Херсонській області стартує програма «Велике будівництво». За програмою планується збудувати нові та реставрувати вже наявні об’єкти соціальної сфери, серед яких школи, дитячі садки, приймальні відділення лікарень, стадіони, амбулаторії, дороги та бібліотеки.

Про це заявив перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Дмитро Бутрій на засіданні обласної ради розвитку громад та територій, повідомляє сайт ІРС-Генічеськ з посиланням на інформацію ХОДА.

У рамках національної програми планується реалізувати: 6 проєктів шкіл (2 нові та 4 добудови); 6 проєктів дитячих садочків (4 нові та 2 добудови); 8 проєктів реконструкції з добудовою приймальних відділень; 8 проєктів будівництва та капітального ремонту спортивних стадіонів (3 нові та 5 добудов); 20 проєктів реконструкції амбулаторії; 3 проєкти будівництва бібліотек; будівництво 127,5 км дороги.

У свою чергу, очільник ХОДА Юрій Гусєв зазначив, що збиратиме щотижневі звіти відповідальних за ці об’єкти.

Як повідомлялося раніше, у Херсонській області розробили план будівництва доріг в області на 3 роки. Вартість робіт складе 599,4 мільярда гривень. В області планується будівництво ще 31 амбулаторії.

Читати новину російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+