Ср. Тра 31st, 2023

Круглий стіл на тему: “Що має бути на місці Леніна в Генічеську?” (оновлено)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У п’ятницю, 14 лютого, о 14.00 у медіацентрі ІРС-Генічеськ відбудеться круглий стіл на тему: “Що має бути на місці Леніна в Генічеську?”.

Під час дискусії пропонується обговорити, які символи мають бути представлені в публічному просторі Генічеська.

Круглий стіл відбудеться за адресою: місто Генічеськ, вулиця Центральна, 27, третій поверх, офіс “Студія”.

На захід запрошуються представники влади, громадських організацій, ЗМІ.

Підтверджуйте участь за телефоном: 095-89-85-871.

Раніше відомий генічеський художник і скульптор Володимир Шпак виступив з пропозицією встановити металевий монумент рибацького вітрильного човна на місці демонтованого пам’ятника Леніну на площі Свободи. Художник також закликав містян до спільного обговорення, які символи мають бути представлені в публічному просторі Генічеська.

Медіацентр ІРС-Генічеськ – незалежний майданчик для публічної дискусії з актуальних проблем регіону; залучення громадськості  до обговорення ходу реформ і участі в прийнятті рішень; посилення контролю над владою та, водночас, покращення комунікації між владою і громадами; організації прес-заходів (прес-конференції, брифінги, круглі столи, відео-мости) для отримання інформації з першоджерел, виготовлення якісного контенту  та поширення на різних платформах.

Захід проводиться в рамках Медійної програми в Україні, що виконується міжнародною організацією Internews за фінансової підтримки USAID.  

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+