Вт. Тра 30th, 2023

У Генічеську Червоний Хрест та переселенець з Донбасу організують безкоштовні обіди для нужденних

ілюстраційна світлина, місто Генічеськ до війни

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У Генічеську на підприємстві переселенця з Донбасу будуть організовувати безкоштовні обіди. До ініціативи долучиться районна організація Червоного Хреста, місцевим підприємцям також пропонують приєднатися до благодійної акції.

Про це йшлося під час пресконференції в медіацентрі, повідомляє сайт IPC-Генічеськ.

Очільник Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко розповів, що благодійні безкоштовні обіди для категорійних верств населення розпочнуть влаштовувати щосуботи в їдальні автотранспортного підприємства АТП №1. Він назвав акцію додатковим соціальним заходом, який допоможе нужденним.

За інформацією відкритих реєстрів, основною діяльністю АТП № 1 є пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення. Ще в 2016 році онлайн-газета”Вгору” писала, як роботу підприємства відновлював переселенець Олександр Пустовіт, який залишив рідний Донбас через військові дії.

Як повідомялося раніше, під час гуманітарного форуму «Захист людини: виклики і перспективи», що проходив 29 листопада минулого року на Арабатській Стрілці, Андрій Онищенко закликав міжнародні донорські організації долучитися для вирішення проблемних питань регіону, яких, за його словами, побільшало після окупації Криму.

Генічеському району потрібне залучення міжнародних донорських організацій, – переконані в РДА (відео)

На початку січня цього року представники проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” провели презентації для місцевих посадовців Генічеського району та обговорили можливості подальшої співпраці. В адміністрації повідомили, що в проекті розширять географію на Генічеський район.

Читати новину російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+