Вт. Тра 30th, 2023

Хто зливає нечистоти в акваторію Азовського моря і Сиваш, – розбиратимуться в Генічеському районі

ілюстраційна світлина

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Для виявлення підприємств, які ведуть незаконну діяльність в Генічеському районі, створено спеціальну робочу групу. Ця група також займеться вирішенням проблеми щодо зливу нечистот в акваторію Азовського моря і Сиваш. 

Про це голова Генічеської РДА Андрій Онищенко проінформував на пресконференції в медіацентрі, розповідаючи про підсумки розширеної наради в адміністрації 3 лютого, повідомляє сайт IPC-Генічеськ.

За словами очільника місцевої адміністрації, робочу групу формують з представників правоохоронних органів, Азовської Морської державної екологічної інспекції у співпраці з Держпродспживслужбою, податковою та іншими службами і підрозділами.

На селекторній нараді в Херсонській обласній державній адміністрації було оголошено, що в області стартувала інформаційна кампанія з легалізації бізнесу та найманої праці. Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов повідомив, що проводиться робота з роботодавцями всіх форм власності, діяльність яких стосується торгівлі та сфери послуг. Вже охоплено майже 1000 роботодавців.

У рамках інформаційної кампанії створили відеоролик, в якому підприємців закликають легалізувати бізнес та виходити «з тіні».

Легалізуйте свій бізнес! Виходьте «з тіні»! Працюйте чесно!У вас є свій бізнес, або хочете займатись підприємницькою діяльністю – подбайте про своє майбутнє та соціальні, трудові гарантії!Впродовж лютого цього року ви маєте можливість отримати безкоштовну консультативну допомогу під час реєстрації підприємницької діяльності, дозвільні документи, легалізувати свій «тіньовий» бізнес і трудові відносини з найманими працівниками.Інформаційно-просвітницька кампанія з легалізації бізнесу та найманої праці проходить за ініціативою Херсонської облдержадміністрації, ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, ГУ Держпраці в Херсонській області. Бути чесним – відповідально і почесно! Телефони «гарячих ліній»:(0552) 42-76-47 – ГУ ДПС у Херсонській області;(0552) 49-06-30 – ГУ Держпраці в Херсонській області.

Опубліковано Андрієм Онищенком Вівторок, 4 лютого 2020 р.

Як повідомлялося, 20 листопада на пресконференції, присвяченій ситуації з нелегальними перевізниками в Генічеському районі, голова місцевої адміністрації Андрій Онищенко оголосив, що до 27 листопада таксистам необхідно почати оформлення підприємницької діяльності. Після цього терміну він обіцяв проводити відповідні перевірки для виявлення порушників законодавства. Наприкінці минулого року під керівництвом голови районної державної адміністрації, за участю представників районної державної адміністрації, Генічеського відділу поліції, поліції в АР Крим та м.Севастополі, представників Укртрансбезпеки, представників обласної податкової поліції, прикордонників проводились рейди по виявленню нелегальних перевізників.

За даними Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, за 2019 рік суб’єкти господарювання та громадяни Херсонщини спрямували до бюджетів усіх рівнів 8796,1 млн. грн. податків і зборів, що на 1403,8 млн. грн. більше, ніж у попередньому році.

Читати новину російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+