Сб. Гру 4th, 2021

В Україні запустили єдиний транспортний портал

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

В Україні запустили єдиний транспортний портал електронних послуг. Він розташований за адресою e-transport.gov.ua.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передає сайт ІРС-Генічеськ.

“Це дуже важливий сервіс для бізнесу, який дозволяє створити цифрові транспортні коридори та розвивати мультимодальні перевезення. Попереду — ще більше. Це й розширення сервісів для автотранспорту, й сервіси для моряків, і можливість реєстрації повітряних суден”, – зазначив прем’єр.

Запустили єдиний транспортний портал https://e-transport.gov.ua/ 🚀Відтепер українці можуть користуватися всіма транспортними е-сервісами онлайн.Вже зараз можна скористатися:▪ Бронюванням дозволів на міжнародні перевезення (вся процедура займе до 3 хв).▪ Пост-контролем, який відстежує кожний зареєстрований дозвіл від моменту його бронювання до перетину кордону та повернення на пункт видачі дозволу.▪ Дозволами на негабаритні перевезення.▪ Обміном даними з митницею.▪ Е-протоколами, які дозволяють Укртрансбезпеці оперативно передавати інформацію щодо порушників з метою подальшого опрацювання інцидентів.▪ Відеоспостереженням для громадського контролю та підвищення прозорості процесу видачі дозволів на Пунктах видачі у містах: Ковель, Голоби, Львів, Вінниця, Хмельницький, Бориспіль, Коростень. У найближчий час буде додано ще 7 пунктів та інших важливих об’єктів.▪ е-ТТН (електронна товарно-транспортна накладна). Цей е-документ засвідчує права на здійснення вантажних перевезень. Це дуже важливий сервіс для бізнесу, який дозволяє створити цифрові транспортні коридори та розвивати мультимодальні перевезення.Попереду — ще більше. Це й розширення сервісів для автотранспорту, й сервіси для моряків, і можливість реєстрації повітряних суден.Продовжуємо долати бюрократію та ліквідовуємо корупцію!👏 Vladyslav Kryklii Mykhailo Fedorov Міністерство інфраструктури України

Опубліковано Олексій Гончарук – Прем'єр-міністр України Пʼятниця, 27 грудня 2019 р.

На ньому можна здійснювати:

  • обмін даними з митницею;
  • бронювання дозволів на міжнародні перевезення;
  • отримувати дозволи на негабаритні перевезення;
  • розширювати, звужувати, анульовувати чи переоформляти ліцензії.

Також користувачі порталу можуть скористатися e-протоколами, які дозволяють Укртрансбезпеці оперативно передавати інформацію щодо порушників з метою подальшого опрацювання інцидентів, та е-ТТН (електронною товарно-транспортною накладною), котра засвідчує права на здійснення вантажних перевезень.

Крім того, на сайті доступні трансляції з камер відеоспостереження, які встановлені на пунктах видачі дозволів у містах Ковелі, Голобах, Львові, Вінниці, Хмельницькому, Борисполі та Коростені.

Гончарук зазначив, що в подальшому електронні сервіси для автотранспорту будуть розширені, а також з’являться сервіси для моряків і можливість реєстрації повітряних суден.

Крім того, будуть додані трансляції відеоспостереження ще з семи пунктів видачі дозволів та інших важливих об’єктів.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+