Ср. Лис 30th, 2022

Прокуратура намагається повернути 30 гектарів сільськогосподарської землі до державної власності

фото зі сторінки прокуратури Херсонської області у Фейсбуці

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Каховська місцева прокуратура пред’явила до суду 15 позовних заяв для повернення земельних ділянок загальною площею 30 га до державної власності.

Про це повідомляє сайт IPC-Генічеськ з посиланням на інформацію прокуратури Херсонської області.

Згідно повідомлення, Каховська місцева прокуратура продовжує роботу із виявлення фактів надання ГУ Держгеокадастру у Херсонській області земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із порушенням вимог земельного законодавства України.
Так, за ініціативи місцевої прокуратури попереджено факт надання 6 земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства площею 12 га на території Іванівського району Херсонської області. Відповідні накази Головного управління Держгеокадастру області визнано такими, що втратили чинність.
З метою захисту та відновлення порушених інтересів держави до суду Каховською місцевою прокуратурою пред’явлено 15 позовних заяв щодо визнання недійсними наказів, скасування державної реєстрації права власності на землю та повернення земельних ділянок загальною площею 30 га до державної власності.

Як повідомлялося, минулого року був проведений аудит використання земель державної та комунальної власності на території Херсонської області, який виявив райони Херсонщини, де зафіксовано найбільше порушень та площ незаконно використаних земель.

У січні Херсонській обласній державній адміністрації через суд повернули земельну ділянку площею 35 га вартістю 12,8 мільйонів гривень.

Читати російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+