Пн. Тра 29th, 2023

Невакцинованих дітей в Херсонській області менше ніж 2%

фото: IPC-Херсон

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Відповідно до Національного журналу вакцинації, в Херсонській області вакциновано 98% всіх дітей шкільного віку. Ці показники найкращі серед усіх регіонів України.

Про це кореспондентам IPC-Херсон розповіла головний лікар “Обласного будинку дитини” Херсонської обласної ради Тетяна Карчевич.

“Завдяки тому, що протягом листопада — грудня проведено активну роботу з батьками дітей шкільного віку ми маємо чудові показники вакцинації. Також цьому сприяла організація виїзних бригад медичних працівників в районах області. Завдяки цьому відсоток повністю не вакцинованих дітей на даний час у нас менш як 2%. Це найкращі показники в Україні.”- зазначила Карчевич.

За словами Карчевич найменший відсоток вакцинованих серед дітей віком від одного до шести років, які не відвідують організовані дитячі колективи. Також проблемою є вакцинація дітей внутрішньо переміщених осіб, що не відвідують медичних закладів.

Нагадаємо, що на Херсонщині відкрилися одразу три новозбудовані амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Подробиці за посиланням.

Читати російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+