Пн. Тра 23rd, 2022

ХОДА: Протягом двох тижнів Кабмін визначить, у кого на балансі будуть сервісні зони на КПВВ на адмінкордоні з Кримом

фото зі сторінки Євгена Кравцова у Фейсбуці, будівництво сервісної зони біля КПВВ “Чонгар” на адмінкордоні з Кримом

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Наразі ЦНАП на КПВВ “Каланчак” працює в тестовому режимі, але після визначення Кабміном балансоутримувача сервісної зони, громадяни зможуть отримати до 37 адміністративних послуг без черг та за встановленим графіком роботи ЦНАПу. Рішення Кабінету Міністрів очікується протягом двох тижнів.

Про це сайту IPC-Генічеськ повідомили у відділі моніторингу Херсонської обласної державної адміністрації.

“Зовсім скоро мешканці Каланчацького району та жителі тимчасово окупованої території АР Крим зможуть отримати послуги в ЦНАПі на КПВВ «Каланчак», не витрачаючи свій час на черги. Системи керування електронною чергою та програмно-технічний комплекс самообслуговування, що дозволить сплатити адміністративний збір за отримання послуги на місці, запроваджено в новозбудованому ЦНАПі”, – зазначили в ХОДА.

Крім того, люди з вадами слуху зможуть самостійно отримати будь-яку послугу за допомогою додатка ConnectPRO, встановленого на окремих електронних планшетах. Завдяки застосуванню сучасних інформаційних систем комунікація відбуватиметься онлайн, за допомогою виклику перекладача жестової мови по відеозв’язку. Також спілкування можливе і шляхом звичайних текстових повідомлень.

За офіційною інформацією, збільшити доступність і гнучкість в обслуговуванні населення стало можливим після підписання (16 грудня минулого року) та реалізації меморандуму про співпрацю голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва із громадською спілкою «Міжнародна Асоціація «Євростратегія», громадською спілкою «Рада соціального інвестування» та громадською організацією «Громадських рух «Соціальна єдність». Також додаток ConnectPRO запущено в ЦНАПах Новотроїцької селищної ради, м. Каховка та м. Нова Каховка.

Як повідомлялось, 15 листопада 2019 року відкрили після реконструкції режимні зони контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Чонгар» та «Каланчак» на адмінкордоні з окупованим Кримом. 19 грудня у КПВВ «Каланчак» відкрили сучасну сервісну зону, яка забезпечить надання адміністративних, транспортних та побутових послуг для громадян, які перетинають на адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом.

Представник президента в АРК Антон Кориневич повідомив, що після завершення всіх робіт по облаштуванню та отримання необхідних дозволів і ліцензій сервісна зона КПВВ «Чонгар» буде потужнішою ніж на КПВВ «Каланчак», де така зона вже практично облаштована.

Нагадаємо:

  • Нагадаємо, з грудня 2014 року всі пасажирські перевезення автомобільним і залізничним транспортом між материковою частиною України і окупованим Кримом були припинені. Надання послуг з перевезення пасажирів до КПВВ і на півострів здійснюється приватними таксистами за напівлегальною схемою.
  • 13 липня 2019 року президент Володимир Зеленський в Херсонській області на адмінкордоні з окупованим Кримом представив новопризначених голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва та представника президента в АРК Антона Кориневича. В ході наради Гусєв пообіцяв запустити дві нові режимних зона на КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» до 15 листопада, сервісні зони – до 20 грудня. Зеленський побіцяв звільнити Гусєва, якщо він не впорається з цим завданням.
  • Прокуратура АРК розслідує кримінальні провадження в зв’язку зі зловживаннями чиновників при облаштуванні КПВВ на адмінкордоні з окупованим Кримом.
  • 20 вересня 2019 року почалось будівництво нових КПВВ «Чонгар» і «Каланчак». Роботи тривали до листопада.
  • 29 вересня міністр інфраструктури України Владислав Криклій роз’яснив, що Кабмін не планує відновлювати транспортне сполучення з окупованим Кримом. Зараз мова йде лише про налагодження легальних транспортних перевезень до і від КПВВ на адмінкордоні з півостровом по материковій Україні.
  • Детально про облаштування КПВВ читайте в матеріалі Центру журналістських розслідувань «Багатостраждальні КПВВ: тендерна історія».

Читати російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+