Чт. Лют 2nd, 2023

У водойми Херсонщини вселено понад 6 тонн молоді щуки (фото)

світлини з допису Херсонського рибоохоронного патруля у Фейсбуці

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У водойми Херсонщини вселили понад 6 тонн молоді щуки. Про це повідомляє Херсонський рибоохоронний патруль, передає сайт IPC-Генічеськ.

Згідно повідомлення, 12 грудня Державна установа «Новокаховський рибоводний завод частикових риб» провела зариблення пониззя річки Дніпро в районі Антоновського мосту міста Херсон. До водойми вселено 9 219 екз. молоді щуки, загальної вагою 6 199 кг.


Зокрема, до водойми випущено 6 645 екз. (2 399 кг) – цьоголіток щуки, середньої вагою 361 грам/екз. та 2 574 екз. (3 800 кг) – різновікових груп щуки, середньої вагою 1 476 грамів/екз. 

Опубліковано Херсонськієм Рибоохоронним Патрулем Пʼятниця, 13 грудня 2019 р.

Контроль за процесом вселення водних біоресурсів здійснювали спеціалісти Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області. Також у заході взяли участь представники Державної екологічної інспекції у Херсонській області та Новокаховської міської ради Херсонської області.


Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області просить громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях їх вселення, і своєчасно повідомляти про порушення за номером телефону «гарячої лінії»: (050) 012-35-73.

фото та відео зі сторінки Херсонського рибоохоронного патруля у Фейсбуці

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+