Ср. Чер 7th, 2023

У мережі Інтернет можна проголосувати за створення ОТГ в Генічеську або Арабатській Стрілці (оновлено)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

На сайті Генічеського інтернет-видання “Новий візит” запустили опитування, присвячене децентралізації, повідомляє сайт IPC-Генічеськ.

Тема опитування – “Який варіант об’єднаної територіальної громади ви схвалюєте?”.

Бажаючим пропонується проголосувати за один з варіантів: Генічеський район – єдина громада; Район – кілька ОТГ. Генічеськ разом з Арабатською Стрілкою; Залишити як зараз. Місцеві ради замість ОТГ; Район – кілька ОТГ. Генічеськ окремо від Арабатської Стрілки.

Опитування не є репрезентативним, а відображає лише погляди тих, хто проголосував за один з варіантів.

Проголосувати можна на головній сторінці видання за посиланням.

Станом на 28 грудня голосування закрите. Голоси розподілилися наступним чином:

Як повідомлялося, у Генічеську нещодавно вирішили провести все ж таки громадське обговорення і звернутися до сільських рад, які з нами межують, щодо можливого об’єднання громад.

Щасливцевська та Стрілківська сільські ради вже вкотре подали рішення про добровільне об’єднання і створення Стрілківської ОТГ, та і досі очікують на висновок від обласної державної адміністрації.

Раніше один з депутатів Генічеської міської ради запропонував через суд скасувати перспективний план, за яким усі громади Генічеського району об’єднають в одну ОТГ.

15 листопада депутати Херсонської обласної ради VII скликання ухвалили оновлений перспективний план формування територій громад, згідно якого Генічеській район розглядають як одну об‘єднану територіальну громаду.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+