Пн. Тра 16th, 2022

Тривають набори до лав патрульної поліції Криму та Херсонщини

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Набір до патрульної поліції Херсонської області та Автономної республіки Крим і місті Севастополь триває. Про це повідомили у патрульній поліції в Херсонській області, передає сайт IPC-Генічеськ.

“Приєднуйся! Середина грудня, кінець року… Саме час будувати плани на рік наступний. Тож може саме слушна нагода подати заявку на вступ до патрульної поліції й не словом, а ділом будувати нову державу?”, – йдеться у повідомленні.

Приєднатися до лав патрульних запрошують громадян України віком 20-40 років з повною загальною середньою або вищою освітою, наявністю посвідчення водія категорії В та готовністю до служби в будь-якому місті України у зв’язку зі службовою необхідністю.

Набір триває!

Приєднуйся до патрульної поліції!Продовжується набір до лав патрульної поліції Херсонської області й Автономної Республіки Крим і м. Севастополь! Подати анкету 👉 http://anketa.patrol.police.gov.uaДізнатися більше 👉 http://patrol.police.gov.ua/jobsГаряча лінія з питань наборів – 044 390 65 00, з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00.Не чекайте змін — ставайте змінами самі! #khersonpolice #поліціяхерсона #патрульнаполіція #crimeapolice #crimeapatrol #набір

Опубліковано Патрульна поліція Херсонської області Пʼятниця, 11 січня 2019 р.

Майбутнім співробітникам обіцяють заробітну плату від 10 000 гривень, можливість компенсації витрат за оренду житла, квартири у лізинг для сім’ї поліцейського, кар’єру в структурі патрульної поліції, безкоштовне медичне обслуговування в закладах охорони здоров’я МВС.

Для подачі анкети пропонується перейти за посиланням: http://anketa.patrol.police.gov.ua/
З деталями про набір можна ознайомитися за посиланням: http://patrol.police.gov.ua/jobs

Як повідомлялося раніше, відділ патрульної поліції в Автономній Республіці Крим і Севастополі розпочав роботу 14 травня 2018 року. Він є територіальним (відокремленим) підрозділом Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Кримські патрульні несуть службу у Генічеському та Каланчацькому районах Херсонської області.

Цього року кримські патрульні відзначили першу річницю несення служби.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+