Ср. Лис 30th, 2022

Податківці фіксують активність таксистів у Генічеському районі

світлина зі сторінки ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі у Фейсбуці

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Значно більше перевізників стало звертатися до Центру обслуговування податкової для оформлення підприємницької діяльності. Про це повідомила начальниця Генічеського управління ГУ ДФС У Херсонській області, республіки Крим та м. Севастополь Лариса Медведєва під час наради у райдержадміністрації, передає сайт IPC-Генічеськ.

За її словами, під час останнього рейду по виявленню нелегальних перевізників, податківці склали на порушників лише один протокол. Бо інші мали статус підприємців.

“Мета більших штрафів і притягнень до адмінвідповідальності у нас не стоїть. Проводимо рейди щоб люди зрозуміли, що потрібно легалізуватися і платити податки“, – зауважив голова РДА Андрій Онищенко.

Як повідомлялося, у Генічеському районі спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі разом із співробітниками Укртрансбезпеки, працівниками відділу патрульної поліції в АР Крим та м. Севастополі Департаменту патрульної поліції та прикордонної служби області, за ініціативи Генічеської районної державної адміністрації, проводять рейди з виявлення нелегальних перевізників.

28 листопада, під керівництвом голови районної державної адміністрації Андрія Онищенка, за участю представників районної державної адміністрації, Генічеського відділу поліції, поліції в АР Крим та м.Севастополі, представників Укртрансбезпеки, представників обласної податкової поліції, прикордонників проведено перший рейд по виявленню нелегальних перевізників.

20 листопада на пресконференції, присвяченій ситуації з нелегальними перевізниками в Генічеському районі, голова місцевої адміністрації оголосив, що до 27 листопада таксистам необхідно почати оформлення підприємницької діяльності. Після цього терміну він обіцяв проводити відповідні перевірки для виявлення порушників законодавства.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+