Ср. Чер 7th, 2023

На святкування Нового року в Генічеську зекономили

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

З міського бюджету було виділено лише 10 тисяч гривень на придбання ялинки у «мікрорайоні» Генічеська, іграшок, встановлення ілюмінації, тощо.

Про це розповів мер Генічеська Олександр Тулупов, відповідаючи на запитання журналіста «Нового візиту» під час пресконференції в медіа-центрі  IPC-Генічеськ.

«Було виділено 10 тисяч гривень. Купили ялинку(на мікрорайоні) , ілюмінацію, іграшки, ці кошти пішли і на перегорнуту ялинку, що в центрі міста. Не дуже великий бюджет. Пропонували зробити арку, ще щось. Але депутати вирішили, що ці кошти краще направити на ремонт водопроводу, тротуарного покриття», – зазначив міський голова.

Мер Генічеська також запросив містян на святкування у новорічну ніч, що проходитиме біля головної ялинки міста на площі Відродження.

«О першій годині ночі буде привітання міського голові на площі, приблизно пів на другу салют, а також десь півтори години дискотека. Усіх запрошую на святкування!», – яказав Олександр Тулупов.

Як повідомлялося, нещодавно відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста. Нею стала традиційно справжня ялинка, яка росте на площі Відродження.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+