Нд. Лис 27th, 2022

Майдан у Херсоні. Чаювання на честь ЗСУ (відео)

фото: IPC – Херсон

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Більше сотні херсонців зібрались на головній площі міста, щоб відзначити День ЗСУ. З собою вони принесли смаколики та напої та влаштували імпровізоване чаювання просто неба. Херсонці наголошують — навіть такі, на перший погляд не пов’язані з армією акції, сприяють моральній підтримці наших збройних сил.

“Повага до збройних сил країни, в якій ти живеш, повинна бути a priori. – розповів кореспондентам IPC – Херсон активіст та фотохудожник Олекандр Андрющенко. – Не зважаючи, що я належу до покоління, яке народилося ще Радянському Союзі, та тієї країни вже немає, а є Незалежна Україна. Для того, щоб вона й надалі залишалась такою потрібно підтримувати її армію усіма засобами, навіть якщо це просто така акція з кавою.”

Оксана Погомій, один з організаторок акції, зазначає — допомога моральна для наших військових рівнозначна філіжанці теплої кави чи пакета з печивом, тому саме такий формат заходу.
“Такий формат ще дуже цікавий тим, що люди можуть прийти і комфортно поспілкуватися. Я знаю, що багато у кого з військових буває депресія, тому ми вийшли виказати їм нашу підтримку та сказати “Дякую!” – додала пані Оксана.
Окрім підтримки моральної, волонтери також провели на Майдані збір коштів в підтримувальних морських піхотинців, що базуються у Скадовську.

Фотозвіт з дійства за посиланням.

День Збройних сил України — святковий день на честь ЗСУ. Встановлений постановою ВРУ 1993 року, відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України»

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+