Сб. Гру 3rd, 2022

Депутати райради намагаються вирішити кадрові проблеми в медичній сфері

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

23 грудня на черговій сесії Генічеської районної ради депутати затвердили програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Генічеський центр первинної медико-санітарної допомоги, передає сайт IPC-Генічеськ.

Перед затвердженням голова райради Андрій Євстратов нагадав, що з провадженням медичної реформи в Генічеському районі працюють не бюджетні установи, а некомунальні некомерційні заклади.

“По медичній реформі повноцінно працює Центр надання первинної медико-санітарної допомоги, заробітні плати по лікарям по динаміці виросли, по середньому медперсоналу також. Є кадрові проблеми, але їх важко швидко вирішити. Наступного року плануємо зробити на дозвіл надання квартири для лікаря”, – розповів Євсстратов.

Він уточнив, що за програмою розвитку райрада фінансує те, що передбачено бюджетним законодавством: препарати, комунальні послуги тощо.

На сьогодні в Херсонській області автономізовано 37 закладів охорони здоров’я, що становить 67%, решта закладів знаходиться у процесі перетворення.

Нагадаємо, з 1 квітня 2020 року запрацює програма медичних гарантій. Договори про медичне обслуговування населення медичні заклади укладають з Національною службою здоров’я України. Для цього вони мають перетворитися на комунальні некомерційні підприємства, встановити комп’ютери та інформаційну медичну систему для підключення до національної системи електронного здоров’я eHealth.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+