Чт. Чер 1st, 2023

Акція “Червона лінія для президента” відбулась у Херсоні (відео)

фото: IPC-Херсон

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

“Червону лінію” для президента сьогодні накреслили кількасот херсонців, що зібрались на головній площі міста. Городяни вирішили підтримати всеукраїнську акцію, що проходить напередодні зустрічі Зеленського з президентом РФ у Норманському форматі.
“ Сьогодні ми тут зібралися аби підтримати акцію протесту, котра проходить в місті Києві під назвою “Ні Капітуляції”. Щоб показати свою громадську позицію, що місто Херсон все-таки патріотичне місто, котре здатне дати відсіч нашому агресору”, – розповів кореспондентам IPC – Херсон один з організаторів акції, Андрій Мацюк.

До акції в обласному центрі долучились як представники різних політичних сил, так і абсолютно аполітичні містяни, яким, проте, не байдужа доля України. На думку херсонців, до складу робочої групи на перемовинах мають бути включені представники Великої Британії та США, адже Франція та Німеччина — країни з залежною від Росії економікою.
“Взагалі на цю зустріч йому не треба було їхати, бо це зустріч путина та його бізнес-партнерів. Бо всі розуміють що економіки Франції та Німеччини тісно пов’язані з економікою РФ”, – заявив представник ВО “Свобода” Віталій Урбанський.
Зібрання наголошує: сьогоднішнє дійство має суто мирний характер, та за умови подальшого нехтування президентом інтересів своєї держави на користь агресору — пацифізм може змінитись на більш рішучі види протесту.

Фото з дійства за посиланням 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+