Нд. Жов 25th, 2020

Ветеран “Айдару” про підпал автівки (відео)

фото ГФ "Аскер"

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Представник незареєстрованої організації «За звільнення Криму», ветеран батальйону «Айдар» Євген Яранцев переконаний, що підпал автівки на базі громадського формування «Аскер» – це відповідь з боку криміналу. Про це він розповів на пресконференції в Генічеську 23 листопада, повідомляє IPC-Генічеськ.

«Як тільки ми почали робити кроки з ліквідації рекету, нам одразу прилетіла відповідь», – сказав він.

Як повідомлялося раніше, 22 листопада невідомі підпали автівку на території наметового містечка громадського формування “Аскер” неподалік від КПВВ “Чонгар” на адмінкордоні з Кримом.

У Нацполіції підтвердили, що відкрили кримінальне провадження стосовно підпалу автівки ГФ “Аскер”.

Нещодавно ветерани батальйону “Айдар” закликали усіх фермерів та підприємців, “що терплять утиски від авторитетів і бандитів”, звертатися до “Айдару” та громадського формування “Аскер”.

Нагадаємо, 20 вересня 2015 року почалася безстрокова акція з громадянської блокади Криму. Активісти блокували рух вантажного транспорту, який прямував до Криму з продуктами і товарами. Акція була ініційована лідерами кримськотатарського народу. Низка ветеранів “Айдару” підтримали акцію. Економічна блокада стала першим етапом. У листопаді 2015 року розпочався другий її етап – енергетичний. У середині січня 2016 року акція з блокади Криму змінила формат. Активісти організували громадське формування “Аскер” та несуть службу з прикордонниками на адмінмежі з Кримом.

При цьому громадське формування “Аскер” не залишає своїх пунктів біля адмінмежі з Кримом.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+