Ср. Гру 1st, 2021

У Херсоні проведуть “Академію громадянина для кримчан”

фото: iri.org.ua

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

До 15 листопада триває реєстрація на участь у комплексній навчальній програмі “Академія громадянина для кримчан”, яка пройде у місті Херсоні, повідомляє IPC-Генічеськ з посиланням на інформацію Міжнародного республіканського інституту в Україні (МРІ).

Згідно повідомлення організаторів, академія спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах. МРІ сприятиме залученню громадян до співпраці з владою задля втілення реформ з належного врядування та зміцнення демократичної практики місцевого самоврядування. 

Окремо планується проведення навчальної програми “Академія Qırımlı” для кримських татар у м. Херсон, тому у МРІ заохочують подаватися на “Академію громадянина для кримчан” внутрішньо переміщених осіб з Крима, які не є представниками кримськотатарської національної меншини.

В рамках Академії пройдуть три навчальні сесії протягом вихідних днів та п’ятниць. Навчання розпочнеться з 22 листопада.

Учасники академії отримують знання з наступних тем:
• Як працює місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень;
• Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень;
• Дієві інструменти запобігання корупції;
• Розуміння своїх прав;
• Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати інтереси перед органами місцевого самоврядування;
• Як ефективно проводити кампанії громадського лобіювання.

Найбільш активні та мотивовані учасники, які завершать курс програми «Академія громадянина», отримають сертифікати та ті фіналісти, які розроблять проєктні ідеї кампанії громадського лобіювання будуть рекомендовані до участі в програмах стажування за кордоном під егідою МРІ та отримають запрошення на Національну конференцію громадян в Києві.

МРІ забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми.

Зареєструватися для участі в Академії можна на сайті Міжнародного республіканського інституту за посиланням https://www.iri.org.ua/kalendar-podiv/akademiva-gromadvanina- dlva-krimchan-u-khersoni.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+