Вт. Лип 5th, 2022

У Генічеську триває суд над айдарівцями (оновлюється)

nor

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

28 листопада в Генічеському районному суді ведуться судові засідання щодо нападу на офіс генічеського підприємства “Волна”, повідомляє IPC-Генічеськ.

За підсумками п’яти окремих засідань (по кожному підозрюваному) суд відхилив клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту (із забороною залишати місце постійного проживання) усім п’ятьом підозрюваним та відпустив їх з-під варти з зали суду. Зокрема, суд відпустив екс-бійців “Айдару” Тимофія Чуйкова, Євгена Яранцева, Анатолія Величка та Енвера Веліляєва, а також Елвіса Баранова.

Як повідомлялося, напередодні невідомі скоїли напад на сільськогосподарське підприємство “Волна”. Відкрите кримінальне провадження, було затримано п’ятеро підозрюваних осіб.

судове засідання про обрання міри запобіжного заходу підозрюваним у нападі на офіс генічеського акціонерного товариства "Волна". Слідчий клопотає про домашній арешт, суддя не погоджується та відпускає затриманих з-під варти із зали суду

Опубліковано Свєтою Єрещенко Четвер, 28 листопада 2019 р.

На пресконференції 20 листопада ветерани батальйону “Айдар” заявили, що виступають на захист Новоолексіївський таксистів “від поборів Стаса Макеєвського”. Ветерани обіцяли захищати легальних бізнесменів і фермерів, які потерпають від утисків, та розібратися законними методами з нелегальними перевізниками.

22 листопада невідомі підпали автівку на території наметового містечка громадського формування “Аскер” неподалік від КПВВ “Чонгар” на адмінкордоні з Кримом.

23 листопад під час спільної пресконференції Енвера Веліляєва, Євгена Яранцева та Анатолія Величка в медіа-центрі IPC-Генічеськ ветерани підтвердили, що після 27 листопада (дата, встановлена головою Генічеської РДА Андрієм Онищенко, після якої він обіцяв проведення перевірок та притягнення порушників до відповідальності) допомагатимуть розібратися з нелегальними таксистами.

На переконання спікерів, нещодавній підпал невідомими автівки на базі громадського формування «Аскер» – це відповідь з боку криміналу на те, що айдарівці з “Аскером” встали на захист Новоолексіївських таксистів та виступили “проти поборів з боку донецької мафії”.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+