Ср. Лис 30th, 2022

На Херсонщині до державної власності повернули землі вартістю 1,2 мільйони гривень

фото зі сторінки прокуратури Херсонської області у Фейсбуці

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

За позовом прокурора на Херсонщині державі повернуто земельну ділянку площею 50 га вартістю понад 1,2 млн грн. Про це повідомили в Прокуратурі Херсонської області, передає IPC-Генічеськ.

За інформацією відомства, Прокуратура звернулася до суду у зв’язку з тим, що фермерське господарство використовувало земельну ділянку, яка була надана померлій особі в довічне успадковане володіння для ведення селянського (фермерського) господарства, без належних правових підстав.

Південно-Західний апеляційний господарський суд скасував рішення господарського суду Херсонської області та задовольнив позов Каховської місцевої прокуратури в особі Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області. Указаний позов стосувався повернення до державної власності земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 50 га вартістю понад 1,2 млн. грн.
Нагадаємо, 14 листопада Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект № 2194 про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин.

Законопроект №2194 має на меті реформування системи управління у сфері земельних відносин та зняття штучних обмежень господарської діяльності для спрощення доступу до земельних ресурсів населення та бізнесу, скасування зайвих дозволів та дублювання процедур перевірки документації із землеустрою.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+