Чт. Лип 9th, 2020

Інвестори відзначили переваги Скадовського порту

фото: http://khoda.gov.ua

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

В компанії «Віндкрафт Україна», яка спеціалізується на впровадженні альтернативної енергетики в Херсонській області, відзначили переваги Скадовського порту. Про це розповів генеральний директор компанії Карл Стурен, повідомили в д

фото: http://khoda.gov.ua

«У Скадовська є конкретні переваги, порівняно з іншими портами. Найкоротше сполучення з Туреччиною через Чорне море. І не треба проходити через Босфор, що впливає на ціну. Тобто це найдешевший і найшвидший шлях до ЄС. На наступний рік ми плануємо будувати ще більше вітряків і хочемо, щоб весь вантаж надходив через Скадовськ», – сказав  Карл Стурен.

фото: http://khoda.gov.ua

У свою чергу, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв повідомив про переговори з інвесторами.
«Ми вже ведемо переговори з компанією “Віндкрафт” і турецькими компаніями про те, щоб зробити сполучення з Туреччиною. Завдяки таким проектам Скадовськ може стати транзитним хабом, а Херсонська область – воротами в Європу», – зазначив очільник області.

фото: http://khoda.gov.ua

За офіційним повідомленням, 8 серпня судно довжиною 92 метри доставило на Херсонщину лопаті для вітряків компанії «Віндкрафт Україна».

Як повідомлялося раніше, у Каланчацькій ОТГ інформували, що «Віндкрафт Україна» будує вітрову електростанціію на території громади, вже створено близько двухсот робочих місць, податки інвестор сплачує до місцевого бюджету.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+