Чт. Бер 30th, 2023

В Україні розпочалося повторне голосування на виборах президента

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У неділю, 21 квітня, проходить повторне голосування (другий тур) на чергових виборах президента України. Про це повідомляє медіа-центр IPC-Генічеськ.

Українці вибирають, хто з двох кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів за результатами голосування 31 березня, має стати главою держави – шоумен, художній керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський або діючий президент Петро Порошенко.

За інформацією медіа-центру IPC-Херсон, для голосування у другому турі виборів президента України 538 виборців з окупованих Криму і Севастополя тимчасово змінили місце голосування на території Херсонської області.

При цьому найбільше кримчан зареєструвались для участі в голосуванні у Каланчацькому районі – 111, Генічеському – 108 та Олешківському районі – 52.

За даними Державного реєстру виборців, можливістю тимчасово змінити місце голосування для участі у другому турі виборів президента скористалися 4884 виборців з Автономної Республіки Крим та 1141 – з Севастополя. Крім того, місце голосування змінили 29 784 українців з Луганської області, ще 58 968 – з Донецької.

Всього перед другим туром виборів тимчасовим зміною місця голосування скористалися 325 604 українця.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+