Пн. Гру 5th, 2022

Поліція АРК працює у посиленому режимі на КПВВ Чонгар, Каланчак та Чаплинка

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Головне управління Національної поліції в АР Крим та Севастополі залучило до забезпечення порядку на адмінмежі з окупованим Кримом колег з Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей, а також кінологів.

Про це повідомив Центру журналістських розслідувань начальник ГУ НП в АР Крим та Севастополі полковник Андрій Бондаренко.

«На 10 годину 21.04.19 обстановка на всіх Кпвв стабільна та контрольована, правопорушень не виявлено, громадянам, які звертаються за допомогою до працівників поліції надається юридична допомога згідно діючого законодавства», – запевнив Бондаренко.

Начальник ГУ НП в АРК та м. Севастополі також повідомив , що співробітники Головного управління Національної поліції в АР Крим та Севастополі з 19 квітня несуть службу з забезпечення публічної безпеки і порядку на адміністративній межі з окупованим Кримом в посиленому режимі на трьох КПВВ («Чонгар», «Чаплинка», «Каланчак»).

Фото ГУ НП в АР Крим і м. Севастополі

За його словами, створені слідчо-оперативні групи для миттєвого реагування на всі події та повідомлення громадян щодо скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень.

«Для забезпечення порядку також задіяні співробітники поліції з Запорізької, Дніпропетровської та Миколаївської областей, а також кінологічна служба», – додав Бондаренко.

Нагадаємо:

  • В Херсонській області у селищі Каланчак вже проголосували перші кримчани, які приїхали з території окупованого Криму для того, щоб взяти участь в голосуванні у другому турі виборів президента України.
  • Для голосування у другому турі виборів президента України 538 виборців з окупованих Криму і Севастополя тимчасово змінили місце голосування на території Херсонської області. При цьому найбільше кримчан будуть голосувати у Каланчацькому районі.
  • 21 квітня в Україні проходить повторне голосування (другий тур) на чергових виборах президента. Українці вибирають, хто з двох кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів у першому турі, має стати главою держави – шоумен, художній керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський або діючий президент Петро Порошенко.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+